فرم ارسال ریپورتاژ

درباره ریپورتاژ رایگان در تیکا هاست

_
رپرتاژ آگهی یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی‌طرف به آن‌ها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آن‌ها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع یک آگهی و تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آن‌ها است. اصطلاح رپرتاژ آگهی برای اولین بار در سال ۱۹۴۵ به ادبیات انتقادی رسانه‌ها اضافه شد. به دلیل اعتماد مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار مؤثر است و به همین دلیل در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی علیه رپرتاژ آگهی‌ها تصویب شده و می‌شود. دیوان بین‌المللی تجارت، در قانون آگهی‌های خود که در سال ۱۹۹۷ به تصویب رسانده، خواهان مشخص کردن تبلیغات می‌شود تا مخاطبان قادر به تشخیص آن شوند.در وب سایت تیکاهاست بنا بر سیاست های زیرساختی جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا کاربران و مدیران سایت و شبکه های مجازی از این پس به رایگان میتوانند در تیکا هاست آگهی های تبلیغاتی خود را به رایگان درج کنند.
ریپورتاژ
ریپورتاژ

 

ویژگی های رپورتاژ آگهی مناسب

برای تهیه یک رپورتاژ آگهی مناسب و تهیه متن آن، رعایت کردن برخی از نکات کلیدی به شما کمک می کند تا بتوانید در کم ترین زمان ممکن به نتایج درخشان دست یافته و با انتشار آن در سایت های فعال و معتبر، رتبه سایت خود را ارتقا دهید. در نگارش متن رپورتاژ اگهی شما باید خدمات سایتتان و یا محصولات خود را در یک محتوای یونیک و غیرکپی معرفی نمایید، اگر زبان و نگارش محتوای رپرتاژ، نامناسب و غیر اصولی باشد نه تنها به موفقیت سایتتان کمک نمی کند بلکه می تواند باعث آسیب رساندن به سایت و رتبه آن در گوگل نیز منجر شود.

برخی از اصول صحیح نگارش رپورتاژ آگهی:

  1. رعایت اصول صحیح  سئو
  2. استفاده از عنوان و مقدمه جذاب برای مخاطب
  3. روان بودن محتوا
  4. نگارش خبری متن: توجه داشته باشید که رپورتاژ یک محتوای تبلیغاتی صرف نبوده و باید اطلاعات مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد.
  5. استفاده از سرتیتر و هدینگ مناسب
  6. استفاده از کلمات کلیدی و لینک دادن به سایتتان
  7. تعداد کلمات متن رپورتاژ : توجه داشته باشید که در نوشتن متن رپورتاژ آگهی از زیاده گویی بپرهیزید

    مشاوره رایگان 09056059981